مدیرعامل آبفای استان اصفهان : تهیه نقشه جامع آب و شبکه فاضلاب در دستور کار قرار گرفت
امروز : ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی آبفای استان مهندس امینی در مراسم معارفه معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان انتخاب معاونین و مدیران براساس شایستگی و توانمندی افراد می باشد و سالهاست که شایسته سالاری در این شرکت خدمات اجرایی گردیده و نهادینه شدن سلامت کار در این شرکت بسیار حائز اهمیت است .
وی افزود : مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان اهداف سند چشم انداز بیست ساله و برنامه های پنجم توسعه را نقشه راه خود قرارداده است و براساس برنامه های توسعه ای و اهداف سند چشم انداز بیست ساله فعالیتهای خدماتی خود را به مرحله اجرا درمی آورد و بدین ترتیب معاونت مهندسی و توسعه از علم روز در طراحی پروژه ها بیش از گذشته استفاده نماید و پروژه ها مطابق با روش های نوین طراحی شوند تا در مرحله اجرا و بهره برداری مشکلی به وجود نیاید و مردم همچنان از خدمات شرکت آب و فاضلاب بهره مند شوند .
مهندس هاشم امینی به نظارت بر اجرای صحیح و اصولی پروژه ها تأکید نمود و خاطرنشان ساخت : اجرای پروژه ها باید با نظارت دقیق صورت گیرد تا پروژه ها مطابق استانداردهای تعریف شده احداث شوند اعمال نظارت دقیق بر چگونگی اجرای پروژه ها نه تنها بر کاهش هزینه ها تأثیر بسزایی دارد بلکه دسترسی به خدمات پایدار و مطلوب را هم مهیا می سازد .
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : آبفای استان به منظور اینکه خدمات گسترده ای به متقاضیان ارائه دهد تهیه نقشه جامع آب اصفهان و نقشه جامع شبکه فاضلاب را در دستور کار قرار داده و بر اساس این نقشه ها خدمات رسانی خود را توسعه می دهد و بدین ترتیب بازسازی شبکه فاضلاب اصفهان در دستور کار قرار داده است .

Image: 
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو
نرم افزار CRM آریا